| BuBuMtti a întrebat:

Am un telefon Samsung GT-S5230 si mi-am reinstalat windows-ul. Pentru a putea conecta telefonul la computer prin cablu USB trebuie sa bag un CD in PC pe care scrie ""PC STUDIO " si sa instalez driver-ul USB. Cand incerc sa instalez apare o eroare... ceva gen "NPS file does not exist "". Cred ca e din cauza ca pe CD scrie "Windows 2000, Windows Vista si Windows XP "", iar eu am Windows 7. Ce sa fac? Mai spune ceva pe CD de NPS daca e de ajutor : "Ver. NPS ID3 GH46-00937A "" Va rog sa ma ajutati! Ciar am nevoie sa pot conecta telefonul prin usb la PC.

Răspuns Câştigător
| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Trebuie sa ai windows 2000, vista sau XP sa mearga. pe win 7 nu merge.