| chioscuta a întrebat:

Am un telefon Samsung H1 (Vodafone360),problema este ca nu mi-l vede calculatorul atunci cand il conectez prin USB.Am incercat si pe alt calculator si le fel, nu calculatorul este de vina.Trebuiesc niste drivere instalate, niste setari de facut? Multumesc!

9 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Dupa ce il conectezi la pc prin itermediul cablului usb, dai conectare si de pe telefon!

| chioscuta explică (pentru StalkerSoul):

Selectez oricare din optiune si tot nu-l vede.

| StalkerSoul a răspuns (pentru chioscuta):

Descarca pc suite pentru Samsung sau Vodafone ce ai tu.

| chioscuta explică (pentru StalkerSoul):

Ar fi trebuit sa mi-l recunoasca pc-u sa se auda un sunet ceva cand il conectez.Am win 7

| StalkerSoul a răspuns (pentru chioscuta):

Nu ai windows-ul original, dar nu conteaza incearca sa descarcarci pc suite. si vezi daca iti apare.

| chioscuta explică (pentru StalkerSoul):

Nu conteaza ce windowsa ai, care este diferenta dintre un cd original, si un cd copiat? CD-urile n-au miros happy

| StalkerSoul a răspuns (pentru chioscuta):

Cumpara-ti tu un cd original cu windows si descarca tot acelasi windows crackuit de pe net, apoi pune-le pe un pc pe ambele. primul de pe cd, al 2lea de pe net si vezi singur diferentele, mai ales la performanta.

| chioscuta explică (pentru StalkerSoul):

N-as da niciodata banii pe un cd original! In fine o sa imprumut unul sa vad si eu care sunt diferentele alea mari!

| Joker11 a răspuns:

Exact cum a spus StalkerSoul.