| Lionis a întrebat:

Am un telefon Samsung Star III cumparat, nu de mult timp, cu abonament Vodafone care are preinstalata opera mini 6. La inceput mergea, dar acum cand se incarca scrie,, content blocked by operator; do you want to connect throught another browser?" si se inchide, iar la alte browsere nu merg filmele de pe youtube, care la fel mergeau si ele candva, dar acum da eroare "invalid protocol" si se incarca la infinit. Folosesc Wirelles-ul meu din casa, nu MB de internet din abonament. As vrea sa stiu daca este o metoda de a rectifica cele doua probleme sau macar una dintre ele.

1 răspuns:
| Skynettt a răspuns:

Stergel si instaleaza-l din nou si o sa iti mearga sau daca nu iti trebuie mega si de aceea nu merge...