| octav009 a întrebat:

Am un televizor Samsung cu USB, si as vrea sa vizionez filme pe el cu ajutorul unui Stick Usb, am pus filmul pe stick, l-am conectat la televizor si cand intru in folderul cu filmul respectiv, imi spune ca e gol folderul. Ma poate ajuta cineva va rog, imi trebuie instalat Adobe Flash Player cumva?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Depinde de ce televizor ai si ce formate video suporta, daca filmul sa zicem este mkv iar televizorul nu suporta mkv atunci nu iti va vedea filmul.

| octav009 explică (pentru KinekT):

Cum imi dau seama ce formate suporta?

| octav009 explică (pentru KinekT):

Cum imi dau seama ce formate video suporta?

| KodrutZ a răspuns (pentru octav009):

TE UITI IN MANUAL! Gizas... chiar asa de greu poate fi?

| K0sti a răspuns (pentru octav009):

Citesti manualul, ca de aia ti l-a dat fabricantul! Dormiti pe voi!