| blueblood30 a întrebat:

Am un VODAFONE 858 SMART si vreau sa-i pun Android 4.0. Ma duc la setari si imi zice ca telefonul este la zi. Eu nu am decat 2.2. MULTUMESC. Astept raspuns.

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Fie telefonul tau nu suporta versiunea 4.0 ori versiunea 4.0 nu e inca lansata pentru modelul acesta de telefon

| Octavian007 a răspuns:

Inca nu a aparut upgrade de la producator pentru telefonul asta
Sunt totusi putine sanse sa primeasca upgrade deoarece are procesorul versiune veche si slab (524 GH)
Eu am un LG optimus one si sunt la limita cu Android 4.0
Sper si eu ca primesc upgrade
Pt telefonul tau insa nu cred ca este posibil
Versiunea 2.3 mi se pare ca este disponibila dar si 2.2 este foarte buna

| RaduManole a răspuns:

Wow ce asteptari ai de la un telefon asa prostt -- cum sa iti zic android 4.0 este valabil DOAR pe telefonul Nexus S -- ok?laughing mi se pare ca Vodafone SMART poti max. 2.3