| EusebiuG a întrebat:

Am un Vodafone smart III si cand primesc mesaj cu semnul egal se stinge, cum pot sa scap de problema asta? Daca dau actualizare softwer, imi spune ca nu sunt disponibile actualizari, ce pot sa fac?

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Este de la Vodafone, nu de la telefonwinking stiu cativa pe Vodafone la care daca le trimit semnul = li se inchide telefonul, unul din ei are Allview laughing si pe acelasi telefon dar in Orange daca trimit = nu pateste nimicwinking du-te la cei de la Vodafone si intreaba-i de ce se intampla asta!