| anonim_4396 a întrebat:

Am un xbox 350 din America si nu îmi merge un joc cu regiunea pal. Zice ca e incorecta regiunea desi eu am mai multe jocuri pal si ele mergb

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ei nu au pal.au alta banda.au ntsc

| Emysul97 a răspuns:

Arc de ce merg toate jocurile pal in afara de 1?

| express11 a răspuns (pentru Emysul97):

Doar un joc nu merge? ok, intelesese-m ca toate.probabil o fi zgariat.

| Emysul97 a răspuns:

Atc de ce merg toate jocurile pal in afara de 1?

| Emysul97 a răspuns:

Ieri l-am cumparat... Sunt noi nu au nici-o zgarietura nimica

| Emysul97 a răspuns:

Ieri l-am cumparat... Nu are nici-o zgarietura

| Emysul97 a răspuns:

Da, e modat cu LT +3.0 si nu afecteaza cu nimic dvd-urile originale. Daca le-ar afecta ar fi mai multe jocuri care nu mi-ar merge