| Alexandru_Alex_2001_Fmmw a întrebat:

Am urmatorul PC :
Placa video : amd r7 260x 2gb
Procesor : amd fx 6300 3, 5 ghz 14 mb
Ram : 4gb 1600 mhz cl 11 micron
Pe scurt un sistem Myria live v29! Cumparat de o luna de la altex.
Toate bune, frumoase pana intru in : minecraft, gta 5, soma, arma 3 etc imi laguieste, dar nu numa asta si cand randez un video cu Sony vegas mi se inchide mobitorul si nu mai clipeste laserul de la mouse, dar pcul merge! Alti prieteni de ai mei au acelasi pc dar nu patesc lucrurile aceatea ca si mine! De ce ptu? FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Daca ti-la dat din produsele expo e clar ca e defect. Du-te la service cu el si se rezolva. Sau daca nu ai un termen de nu stiu cate zile depoti sa il duci sa iti dea bani inapoi

| OnuOnulică a răspuns:

L-ai cumpărat recent deci poți să mergi în garanție să-ți spune exact problema. Poate pc-ul tău e cu defect.

| CPAElites a răspuns:

Memorie ram putina!
Sursa foarte proasta.

http://www.tpu.ro/......re-60-lei/