| anonim_4396 a întrebat:

Am varsat din greseala cola pe tastatura de la laptop, si nu mai merge butoanele space, H, J si B crying( Va rogg ajutor exista vreun programel care sa pot muta acele butoane de exemplu pe tastatura numerica? Ma tot chinui cu tastatura asta virtuala, nu stiu ce sa mai fac helllppp crying(

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

In link-ul de mai jos ai un programel pentru schimbarea tastelor (in engleza remap).

http://www.majorgeeks.com/mg/getmirror/keytweak,1.html

Asteapta aproximat 5 secunde pentru a il downloada (nu trebuie sa apesi absolut nimic). Instaleaza programelul si schimba tastele cum vrei tu.

Daca ai ceva probleme, te rog nu ezita sa dai reply acestui mesaj.

Bft!

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Si unde dau la disable key say la remap ca nu ma pricep sad

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai la remap, si dupa aia iti alegi tasta pe care vrei sa multi acel buton.
De exemplu : apesi pe butonul H din acea tastatura virtuala din programel, dai la remap, dupa care iti alegi tasta pe care vrei sa multi mutonul. Sper ca ai inteles. Salvezi setarile, dupa care vei fi intrebat pentru un restart.
Voila!

Bft! happy

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Acum a mers le.am dar remap pe cifrele de pe tastatura numerica oricum e mai bine decat sa ma chinui cu tastatura virtuala. Mersii mult!winking

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"nu mai merge butoanele"? Pai e unul sau sunt mai multe, hotaraste-te! Ia-ti tastatura pe uSB!