| justFORone a întrebat:

Am vazut la cineva ca avea in loc de sageata alba de la mouse o gargarita big grin, cum se poate schimba sageata?

10 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Cauta pe google cursor sau pointer si vei gasi le descarci si le schimbi prin: click dreapta pe desktop->proprieties->mouse pinter click pe un cursor(sageata, sageata cu doua capte opuse, cand maresti ferestrele sau micsorezi) si dai pe browse alegi cursorul descarcat si dai apply si ok.

| Cretaker a răspuns:

Parca WinMatrix.com

| deutza00 a răspuns:

Este un program, nu-mi aduc aminte cum se cheama...cauta pe google. ceva cu sweetim

| deutza00 a răspuns:

Gata mi-am adus aminte, se cheama: CURSORMANIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ma chinui si eu nu stiu

| DiAnne_8069 a răspuns:

Trebuie sa downloadezi programul de unde iti alegi modele de sageti...

| xbuburuzax a răspuns:

Pai pai sa pui tu orice "desen' la mouse
Intra pe http://www.totallyfreecursors.com/
Si iti descarci tu care vrei de acolo

| skatergurldenisa a răspuns:

Exista tot felul de chestii pe net
cauta pe google cursor download si ca sa schimbi te duci la control panel mouse pointers si schimbi de acolo

| vulpy123 a răspuns:

Descarci sagetile

| vulpy123 a răspuns:

Nus...cauti pe adresa http://totallyfreecursors.com