| ReignForest a întrebat:

Am văzut la un serial, la un laptop care avea windows 11 pictogramele(cred că erau programe) așezate una sub alta în rând fără spațiu mai pe mijloc. De exemplu aici https://www.imagebam.com/view/ME7VXY7 dar fără acele litere. Știe cineva cum ce este?

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Rainmeter,
Sau ceva asemanator.

Poti sa iti pui si partitiile pe ecran, ca pe Linux, calendar, melodia ce ruleaza, si multe altele.

Daca nu ar fi fost literele si pictograma cu data si meteo,
As fi zis ca e vreun Docklet (functie a unui Dock precum Nexus Dock)