| ruxybelle a întrebat:

Am vazut parca cu o zi dupa craciun pe prima tv parca un film : Deci niste doctori trebuiau sa. i faca unui baiat o operatie la inima. Chiar daca el era anesteziat era constient si simtea cand cineva il taia si pe deasupra auzea ce vorbeau doctorii intre ei. Am vzut doar inceputul filmului dar mi. a placut mult straight face Daca imi spuneti cum se numeste DAU FUNDITA si raman recunoscatoare!

Răspuns Câştigător
| yoni a răspuns:

Si eu l'am vazutbig grin Era si o fata acolo si mama lui...cred ca se numeste "sub anestezie"

4 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Nu stiu ce film ai vazut tu, insa unul asemanator este Awake... e foarte interesant.

| AndutzaAndu a răspuns:

Cred că filmul se numeşte "Anestezia", joacă si Jessika Alba în film.

| yoni a răspuns:

De fapt sigur se numeste "sub anestezie"

| yoni a răspuns:

Si fundita?big grin