| Myr3ll1994 a întrebat:

Am vazut pe discovery ca exista un sarpe care daca te musca iti provoaca sangerarea. ati auzit de acest sarpe daca da cum se numeste

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Exista un sarpe care daca te musca iti provoaca sangerarea?! Poi da cam orice fiinta cu colti daca te musca si-ti baga coltii pana-n carne iti provoaca sangerarea. La ce anume te referi? big grin

| Bacemi a răspuns:

Sunt multe specii de serpi care fac acest lucru, provoaca o hemoragie interna.

| BuLLetBtwin a răspuns:

Sunt multe specii de serpi care produc sangerarea in special viperele.

| Bloo2 a răspuns:

Poti mai detaliat un pic? cred ca te referi la hemoragii sau ceva de genu' thinking

| luvieere a răspuns:

Şarpele cu un singur ochi. Dacă eşti fată, prima dată când te muşcă, provoacă, într-adevăr, sângerarea laughing