| enrique81 a întrebat:

Am vazut pe un site ca youtube plateste la 9.000 de vizoalizari in America 6.91$ iar in Romania 1.51$ cati banii ar insemna la 1.000.000 de vizionari in ambele tari? si valorile acestea inca ma sunt valabile?

Răspuns Câştigător
| JusTPauL a răspuns:

Aproximativ 1300 dolari in America iar in Romania putin sub 300 dolari.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

La "vizoalizari" nu plateste nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Eu stiam ca exista diferente de plata, dar nici chiar asa...
Cel mai "sigur/corect" site care da informatii despre banii castigati de youtuberi(daca asta te intereseaza) este socialblade.com
Sper ca te-am ajutat...
Pace!

| Vladii a răspuns:

In Romania pe 1000 de viz se castiga 0.20$ iar in America sau Anglia se castiga aproximativ 2-2.5$ / 1000 viz