| ƒℓυχ a întrebat:

Am vazut pe youtube un video in care unu se filma intr-un fel de cub 3D. Cum se numeste programul acela de filmat? Dau funda celui care imi spune programul de care vorbesc (cubul acela 3D se roteste si este in centrul ecranului nu foarte mare dar cat de cat). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dari20 a răspuns:

Ala e un joc...si „cubul„ e facut in ceva program de editare video!

2 răspunsuri:
| ƒℓυχ explică:

Am uitat sa spun ca atunci cand pui o melodie cubul se zguduie in ritmul melodiei.

| ƒℓυχ explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=0eNv4TT41Xw&feature=related Cam asa e programul. Uitati-va si spuneti-mi cum se numeste si linkul de download daca se poate:)