| JahBondaru a întrebat:

Am win7 si fifa 07 mi se misca foarte greu. Laptopul meu nu e foarte performant dar fifa mi-a mers mereu si altceva nu mai am pe el, doar 07 si programele utilitare ale windows ului, dar dupa ce instalez fifa la o anumita perioada cand dau pe joc nu apare din prima fereastra jocului, daca mai dau odata merge, dar se misca greu si imi e imposibil sa joc*detaliile grafice sunt la cel mai mic nivel setate pentru ca am crezut ca asta e problema*. Uneori dupa ce ies din jocul care se misca foarte greu fara sa mai dau pe fifa imi porneste jocul si se misca bine, probabil porneste fereastra care nu a pornit din prima.(daca jocul porneste din prima merge bine, daca din a 2-a merge greu si din prima merge rar) Întrebarea e cum fac sa meargă din prima, pentru ca daca dau dublu click si nu merge si mai dau odata merge dar se misca imposibil de greu. daca reinstalez e aceeasi problema, isi revine si porneste din prima doar daca astept o perioada destul de mare de timp dar apoi la câteva zile revine problema, uneori la câteva ore.

1 răspuns:
| HDReady a răspuns:

Gasesti pe Google un patch fix pentru FIFA 07 care ar trebui sa rezolve problema