| csftgh a întrebat:

Am windows 7 si meam loat cs warzone 1.6 si am loat cs 1.6 trainer+7 apas pe f8 casa il actives si scrie asa error in line 8 (mpbots.dll+67195)this address specifier is not valid. funda

4 răspunsuri:
| Shimonakatokka a răspuns:

Daca vrei un bug bun pentru orce joc... Chiar orce joc cauta opengl32.dll cheat pe gogu. F1 light F2 wall F5 aim

| Shimonakatokka a răspuns:

A si eroarea aia arata ca bugu' tau nu gaseste ID-ul ala. Pe scurt versiunea cs nu corespunde cu bugul sau invers happy

| Shimonakatokka a răspuns:

Mpbots ala din cs nu poate fi prelucrat in viziunea bugului. Vezi tu'... In mintea lui are alt nume. Desi au aceleasi specificatii, pentru trainer nu este tot una intelegi?

| Daniela_Andreea_1994 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti iei si un manual de limba romanalaughing