| Alexxx2014 a întrebat:

Am windows 7 Ultimate. D: este plin si nu ma mai lasa sa il deschid.Ce pot face ca sa mai sterg din fisiere respectiv sa il golesc.

4 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Il poti formata asta iti sterge tot clik dreapta pe partitia d apoi format

| neutrino a răspuns:

Fa o curatenie cu CCleaner.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in local disk D si ce nu iti mai trebuie dai click dreapta pe fisier sau folder si apoi pe delete.Stergi cat vrei sau tot

| Alexxx2014 explică (pentru anonim_4396):

Nu intelegi.Intru in : D, apoi gasesc un fisier recovery, dau click pe el si apoi este totul gol.Help me sad