| Mytzyca a întrebat:

Am windows 7 ultimate pe laptop(acer) va roog puteti sa-mi spuneti cum imi pot pune parola pe folder/foldere pls dau fundaaaaaa:*:*

1 răspuns:
| primavara2012 a răspuns:

Http://www.brothersoft.com/......30347.html

Aici ai un program ca să parolezi fişierul, apoi umbli la proprietăţi click dreapta properties şi dai click pe hidden. Sau incearca Cel mai simplu arhiveaza-ti cu parola folderul, cu optiunile "Store" (adica nu vrei compresie, sa mearga repede si "encrypt file names", sa nu se vada ce contine arhiva). foloseste WinRar. Sper ca te-am ajutat :)