| Altamira a întrebat:

Am windows 8.1 pro, iar dupa ce-l instalez la setari cand sa-l inchid imi apare shut down, fara update-uri, se inchide dar dupa inchidere daca apas vreo tasta acesta se deschide ceea ce-mi da de inteles ca e mai mult pe modul sleep. dupa vreo cateva proniri si inchideri, imi apare insfarsit la setari shut down and update, iar dupa update nu se mai deschide dupa apasarea oricarei taste. Dar in schimb imi apare o eroare ce spune ceva gen ca pc-ul meu a intampinat un virus sau o problema, in fine, in care este nevoit sa dau restore la tot computerul, lucru foarte enervant fiindca dupa vreo 2-3 restore-uri sacadeaza sageata pe desktop. Daca ma poate ajuta cineva il voi rasplati cu FUNDA si un mare multumesc! Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| baciu92 a răspuns:

Nu e bun windowsul e fake...reinstaleaza windowsul folosind win 7... Funda?

| exploade a răspuns:

Daca vrei sa te ajut iti pot trimite printrun program un windows 8.1 pro pe care il activezi cu licenta
cauta ma pe fb Catalin Drxx