| DoRu a întrebat:

Am Windows XP si vreau sa va spun ca mi-am schimbat cursorul mouse-lui. Il am ca la Windows Vista si Windows 7. Cerculetul acela albastru se invarte fara sa intru intr-un folder sau alt fisier. N-as putea face sa nu se mai invarta asa de aiurea? ca sa spun asa. sa fac sa se invarta numai cand intru intr-ul folder sau fisier
funda
multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca de aici un pach cursoare pentru XP care vrei tu http://www.aqua-soft.org/forum/topic/26812-collection-of-my-cursors/ daca vrei cursor smecher!

2 răspunsuri:
| DoRu explică:

Stiu ca este diferit! Dar imi place cursorul!big grin

| ✿puffa✿ a răspuns:

Nu cred ca poti...ar fi bine sa nu mai faci experimente de genu caci nu se potriveste windows xp cu vista sau 7...sunt 2 lucruri diferitetongue. te sfatuiesc sa revi sua sa schimbi cursorulwinking