| Lindoro a întrebat:

Am xp la pc si nu-mi mai functioneaza system restore.Ce pot sa fac fara sa reinstalez windows-ul?

Răspuns Câştigător
| Lindoro explică:

Poti face system restore doar la o partitie sau la toate, depinde ce ai setat! Normal ca trebuie sa fie ceva spatiu, din cate stiu il poti chiar seta cat sa fie! Sapa si vezi!

3 răspunsuri:
| Lindoro explică (pentru K0sti):

Daca am mai multe partitii, ele trebuie sa fie libere in proportie de peste 12% toate ca sa pot face system restore? Sau doar partitia unde se afla windows-ul?

| Lindoro explică (pentru Lindoro):

Poti face system restore doar la o partitie sau la toate, depinde ce ai setat! Normal ca trebuie sa fie ceva spatiu, din cate stiu il poti chiar seta cat sa fie! Sapa si vezi!

| Nelu62 a răspuns:

Fa o scanare cu Malwarebytes Anti-Malware Free:
https://www.malwarebytes.org/products/