| mihairosnovat a întrebat:

Andy_Andrey_1994_N4dY am incercat aceasta metoda de nenumarate ori. cand dau click sa intru in folder imi spune ca folderul nu este accesibil. cand dau click dreapta imi arata ca folderul este gol, dar cand dau scanare imi scaneaza tot materialul care il am. ce sa-i mai fac?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

1) Click dreapta pe folderul cu pricina pentru a prelua controlul asupra lui, si selecteaza "Properties".
2) Acceseaza tab-ul "Security", click "Advanced", iar mai apoi pe "Owner".
3) Click pe "Edit".
4) Selecteaza profilul de utilizator caruia vrei sa-i oferi acces asupra folderului.
5) Daca doresti ca profilul utilizatorului respectiv sa fie detinatorul de drept al folderului, bifeaza "Replace owner on subcontainers and objects".
6) Click "Ok".

| LTAA a răspuns:

Cand vrei sa raspunzi unui utilizator TPU, ai butonul "Raspunde" de sub raspunsul respectiv, nu postezi alta intrebare.

| mihairosnovat explică (pentru LTAA):

Mersi.sunt nou pe aici. scuze.

| LTAA a răspuns (pentru mihairosnovat):

Nu ai pentru ce.