| CPR a întrebat:

Aparat foto Fujifilm FinePix HS20 sau Nikon Coolpix P500, sau alte variante care se incadreaza in acelasi pret.

4 răspunsuri:
| hotnews a răspuns:

Uita-te la detalii si cumpara ce vrei.

| pwp a răspuns:

Cu siguranta Nikon Coolpix...nici nu poate fi comparat cu un Fuji. Fuji e o chinezarie.
Eu am Nikon Coolpix S2500 si sunt foarte multumita de el..am dat 3 milioane...Nu zic sa-ti iei acelasi aparat ca al meu, dar alege Nikon-ul, nu Fuji!

| AnNaa67 a răspuns:

Buna! Poti cauta pe :
Okazii.ro
Tocmai.ro
Emag.ro

| GossipGirL93 a răspuns:

Nikon p100 tot e bun Canon 550d e tare Canon este o serie mai puternica))