| CeVorbestiMa a întrebat:

Ar trebuii sa sterg memoria cache? daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Este bine daca faci asta.Eu o fac periodic.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Detaliaza... la ce cache te referi?

| al3xander a răspuns:

Cred ca te referi la memoria cache din browsere. da, este bine sa o mai stergi pentru ca eliberezi spatiu de pe disc si resetezi memoria cache (de exemplu cand vezi ca unele site-uri nu sunt afisate bine e din cauza ca memoria cache din browser este corupta). iti recomand ccleaner care face asta http://www.piriform.com/ccleaner/download

| piratuu a răspuns:

Iti elibereaza din spatiu.

| Camytza2003 a răspuns:

Da.Pentru a iti elibera mici spatii din calculator.

| mast3r a răspuns:

Fii mai explicit, la telefon, calculator tableta? ce sistem de operare ai? androidul de exemplu stie sa isi elibereze singur memoria

| Adrian_George_1992 a răspuns:

Da, deoarece iti face spatiu! Funda?