| PinkPanther a întrebat:

Are cineva idee la Cosmote cand suni la relatii cu clientii care sunt tastele pe care trebuie sa apas sa ajung sa vorbesc cu un consultant? va rog nu mai suport sa ascult iar robotul
Sper ca am nimerit categoria buna.

Răspuns Câştigător
| andreiuuutza a răspuns:

Cartela:130
abonament 12210
dupa ce iti raspunde robotul.Succes!:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ei na esti culmea daca nu ai rabdare sa asculti robotul atunci nu rezolvi nimic.

| PinkPanther explică:

@ Misogin dupa ce il asculti de 10 ori ti-se i-a, am incercat nu stiu cate combinatii si tot n-am ajuns la ce trebuie. S-au n-ai observat ca am scris ca nu am chef sa ascult IAR robotul? stii ce inseamna cuvantul "iar"? inseamna ca am facut deja cel putin o data actiunea respetctiva
@ andreiutza Mesri