| Monimoni66 a întrebat:

Are cineva o idee cum as putea sa bag la incarcat bateria externa * Pom Gear Power2Go 10,400 MAH Mobile Rechargeable Battery *? Pt ca am încărcat telefonul de câteva ori si acum e nevoie sa o bag la incarcat si nu imi arata ledurile aprinse, ca și cum încarcă. Sau o fi vreo problema ca nu e din România sau ceva? O avea vreun încărcător diferit? Adică dacă apas pe buton, pâlpâie un beculeț din cele 4 si se stinge imediat, ca nu mai are baterie. Dar nu imi arata alea aprinse ca încărca, am lăsat-o toată noaptea si nimic

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Ai folosit mufa care trebuie? happy
Uite un manual de utilizare: Pom Gear Power2Go 10,400 MAH Mobile Rechargeable Battery Poti pune si intrebari acolo.