| Mikata a întrebat:

Are cineva webcam Microsoft LifeCam HD-5000? Spuneti-mi daca este buna, cum este imaginea pe timp de noapte si cat a costat.
Am de gand sa-mi cumpar una, dar vreau intai sa ma asigur ca este ceva de ea.Tnx happy

Răspuns Câştigător
| Alexz Razz a răspuns:

Este foarte bunawinking

Este una din primele webcam-uri HD 720p

Pretu e in jur de 180 ron big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte buna. mi-am cumparat si eu si este geniala si am dat 155 ron Din magazinul Unirii la etaj pe aripa aceea SPORTIVA este un depozit de calculatoare. daca te intereseaza gasesti acolo
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este