| elenaelenaelenaelena a întrebat:

As avea o curiozitate legata de Facebook. Tot vad in ultima perioada pe la aproape toata lumea ca exista posibilitatea de a lasa un comentariu sub forma de raspuns apasand butonul -Raspunde- insa mie nu imi apare. Ce pot face pentru a-l putea folosi? Funda pentru raspunsul ultil!

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai lasat comentarii la articole citite de tine? lasa un comentariu si vezi daca iti apare sub raspunsul tau rubrica Raspunde.
O zi bunahappy