| bogdannutz a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutor:

Vreau sa-mi cum o placa video nou si nu sti pe care si as dori sa imi zice-ti si mie care credeti ca ar fi buna.

Sunt dis pus sa dau pana la 350lei.

Vazusem geforce gt 430 dar dun cate am citit n-ar fi asa de buna.
Informatii Pc-ul meu:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+, ATI Radeon X1550 1gb, 2gb RAM, placa de baza m2v-tvm/s,HDD 300gb, sursa 450W

Astept opinii

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Are slot pci-expres, in 350 ron iti recomand aceasta placa video! http://www.pcgarage.ro/placi-video/gainward/geforce-gt440-1gb-ddr5-128-bit/ este ddr5 si poti juca orice joc la rezolutii mici si detalii maxime!

1 răspuns:
| danimotenel a răspuns:

Depinde de placa de baza, placa video pe care o ai acum e pe AGP, uitate pe placa de baza ca scrie pe langa slotul placi video daca e sau nu.