| Preda_Leo_1964 a întrebat:

As dori sa achizitionez razer kraken 7.1, dar am inteles ca si siberia v2 sunt bune si nu pot sa ma decid... Siberia v2 are si volum pe fir, Razer kraken 7.1 nu are dar nu ma pot decide imi puteti spune care dintre ele vi se par mai bune nu neaparat ca are volum pe fir dar se aud bine, microfon bun? FUNDA

3 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Eu daca ar fi sa imi iau casti pentru mine a-si luat siberia v2 maia les pentru volumul de pe fir dar arata si mai misto.

| Preda_Leo_1964 explică (pentru Drack550):

Da dar mai argumentat ca functie nu ca arata misto care sunt mai bune

| Drack550 a răspuns (pentru Preda_Leo_1964):

Frecventa de raspuns la microfon este mai mare la Siberia fata de razer 100-16000Hz fata de 100-12000Hz si Frecventa de raspuns la casti este 18-28000Hz. la amandoua.Ii bine argumentat acum?