| Dragos331 a întrebat:

As dori sa imi achizionez o tableta si nu stiu ce fel de model, bugetul este cam de 400-500 de lei ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Samsung galaxy 4

| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Buna! Tableta SAMSUNG Galaxy Tab 3 Lite, Wi-Fi, 7.0", Dual Core 1. 2GHz, 1GB RAM, 8GB, Android Jelly Bean 4.2, negru. Incearc-o! Este mai ieftina pentru ca are spatele din piele si mici diferente. Bafta!

| BeByKa a răspuns:

Sall,intra pe eMAG si vezi ce oferte mai sunt...eu am cumparat recent o tableta Lenovo la doar 300 lei si sunt foarte multumit de ea

| DianaDia447 a răspuns:

Bună. Eu ți.aș recomanda tableta Acer iconia one 7 b1-730hd. Pe asta o am și eu și sunt mulțumită de ea! Ți.o recomand cu drag! Dacă ai întrebări... Oricum baftă!