| LionDen a întrebat:

As dori sa stiu daca e vreoun user care sa se priceapa la cs si care sa ma ajute cu popularea si intretinerea unui server...(host platesc eu singur)... daca sunt doritori add jah_jah_lover

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Te ajut eu cu popularea, tu doar sa ai server stabil, contacteaza-ma pe privat.

| freedeeejayradu a răspuns:

Daca vrei host ieftin si de calitate uite aici http://www.plati.gazduirejocuri.ro/aff.php?aff=122 eu aici am hostat derverul meu. iar pentru ajutor radu_d_07

| Bischitz89 a răspuns:

Pentru a-ti popula serverul trebuie sa platesti boosting sau sa faci reclama prin fb,mess,twiter si alte siteuri sau sa cumperi metoda dropuri prin care populezi oricate servere doresti, garantat nu vei duce lipsa de playeri, daca vrei mai multe detalii contacteaza-ma la y! m madalin9891 sau pe www.Bis10.com