| Laurentiu_4418 a întrebat:

As dori sfaturi sau asistenta pentru configurarea/instalarea unui Router wireless HAMA 62743, 300Mbps, IEEE802.11g, 802.11b, 802.11n, RJ-45, astfel incat sa pot avea legatura fixa RDS pe desktop plus o legatura wireless pentru un netbook. Mentionez ca am legatura fixa la internet de la RDS si merge bine, atat pe desktop cat si pe netbook (Dell 1012). Va multumesc.

Laurentiu

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.hama.de/ Citeste, urmareste ce scrie acolo si vei reusi.Bafta!

| Laurentiu_4418 explică:

Va multumesc.