| 10Cty a întrebat:

As dori si eu niste pareri de la detinatorii de Allview x1 soul, merita cumparat?

Răspuns Câştigător
| wanted1 a răspuns:

Am cumparat acest telefon in urma cu 15 zile si pot spune ca e reusit, functioneza perfect, camera face poze frumoase, conectarea la TV decurge super usor cu smart2view, jocurile ruleaza bine, interfata este frumoasa si practic adaptata acestui telefon, smart gesture control functioneaza perfect, recunoastera faciala cat si comanda verbala sunt ok, functia panorama isi face treaba chiar foarte bine, softul este stabil, paginile web se incarca foarte repede, touchscreenul reactioneaza bine la atingere, raport pret calitate: excelent.

1 răspuns:
| Comin_Natzia_Lui_1990 a răspuns:

Merita! Este un telefon elegant, subtire si ortonat. Camera functioneaza bine (mai ales ca camera frontala are 5 mp si cea principala 13 mp) conectarea de la telefon la TV merge simplu (mai ales daca il cumperi full) si gamingul merge bine (Shine Runner merge mai mult ca perfect, dar la unele s-ar putea sa ai putin lag), internetul merge repede, iar pretul... exceptional!