| betti a întrebat:

As vrea programe gratis de modificat poze, colaje, de descarcat usoare ca la PhotoScape nu complicate cum sint unele programe si fara virusi. E mai bine sa imi dea programe din astea cei care se pricep, decit sa caut eu pe Google si sa nu stiu ce caut.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AugustaD a răspuns:

Buna! iti recomand un site befunki.com sau pizap.com daca nu te descurci da-mi un mesaj privat.

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Gimp

| ionut_8984 a răspuns:

Programe gratuite gasesti pe www.panalu.net sunt mai multe, eu vizitez des site-ul si pot sa-ti spun ca gasesti multe chesti interesante

| betti explică:

E bun pizap-ul chiar daca nu e cu descarcatul sa ai programul in calculator, multumesc.