| alexghi a întrebat:

As vrea sa downloadez fake yahoo messenger 9 v2.0 si nu il gasesc, imi puteti da adrese ca sa il ppot downloada?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are fake yahoo messenger 9 v2. 0?
il vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma cheama gaby si imi pare rau nu te pentru ajuta dar poate cineva care este bun poate sa ma ajute sa sparg parola la id meu pentru ca am uitato daca e amabil sa ma ajute plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu as vrea fake yahoo messenger 9 v2.0 nu il gasesc ca mi-am uitat parola la mess si am mare nevoie plzzzz

| Gabysmechermaresitare a răspuns:

Sall daca este cineva pe aici care ma poate ajuta mi-a fost furat id meu si sa sparg parola da stie cineva contatatima prin id m_gabriel1997