| catalinaaaaaaa21 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o camera FUJI S1600. ce parere aveti? Ies pozele frumoase? dau funda celui mai detaliat rasp happy

1 răspuns:
| NorbertNorbert96 a răspuns:

Camera foto digitala Fujifilm FinePix S1600 dispune de o calitate optima a imaginii atat in cazul fotografiilor cat si in cazul videourilor.
Echipata cu 6 scene SR Auto si functie de recunoastere a fetei, imaginile si chipurile pot fi captate si optimizate mai mult multumita acestor functii.
Moduri de fotografiere usoara
Cu ajutorul acestei camere foto poti obtine imagini optimizate natural indiferent de conditiile de mediu.
Vizualizarea fotografiilor este cat se poate simpla cu ajutorul functiilor de cautare, micro thumbnail si slideshow.
Este un aparat foarte, foarte bun, daca vrei sa-l cumperi noroc la el. big grin:winking