| stefiYYY a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Aparat foto digital Sony DSC-H300, merita bani, ce parere aveti?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sincer doar pentru niste poze pe care le faci si cu telefonul, nu merităp sa cumperi cameră foto, decat daca ai un eveniment special, o nuntă, un botez, sau esti de meserie fotograf, si i ti scoti banii prin pozele pe care le faci, dar asa doar sa faci poze prietenilor nu merită sa investesti in camere scumpe, Sony este o cameră foarte bună. Acum tu stii ce bani ai, ca pe lîngă cameră, ai nevoie si de card sa i maresti memoria sa ti intre poze multe, ca memoria ei fiind mică nu i ti intră multe.