| denisa17 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop. daca se poate sa imi recomandati unul, pana in 20 de milioane sa fie cat de cat bun sa pot sa vizionez un film la el, sa nu am probleme cu el etc...

multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Http://www.emag.ro/......p59-043243

sau

http://www.emag.ro/......WY055EAB1T

sau

http://www.emag.ro/.......PHP0C.007

sau

http://www.emag.ro/......300MF035RO

(Fujitsu are cel mai puternic procesor dintre cele mentionate)

Care dintre ele? Nu prea stiu sigur ce sa-ti zic. Oricare e destul de bun pentru "pana in 20 de milioane sa fie cat de cat bun sa pot sa vizionez un film la el, sa nu am probleme cu el etc..."

Roby67, ai merita un Nefolositor cel putin. Bine ca tu, maica-ta, taica-tau, toate rudele tale cunosc "moneda actuala romaneasca", atata timp cat tu intelegi, ce te doare de altii(niste straini), ca vorbesc nu stiu cum? In loc sa-i raspunzi la intrebare, tu ai chef de off-topic. Daca denisa avea probleme cu gramatica sau ortografia atunci mai intelegeam, dar pentru asa ceva nu merita...

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Cu placere, oricand happy

| Roby67 a răspuns:

@denisa17, nu este un atac la persoana ta, dar incearca sa inveti moneda actuala romaneasca si sa nu mai spui milioane de lei cand esta vorba de mi de lei. Este simplu un sfat prietenesc.

| Turquoise a răspuns:

Asus, Acer, Lenovo.:*

| denisa17 explică:

Multumesc mult Aero. nici eu nu puteam sa o zic mai binewinking

si multumesc pentru linkuri

mi-ai fost de mare ajutor

take carewinking

| Shamira-Geo a răspuns:

Eu am Acer Aspire 5738G...este foarte bun filmele se vad de minune, si nu am porbleme cu el :X pa

| Bimmer a răspuns:

Ai gasit laptop? am eu unu de vanzare 23 de milioane negociabil