| Alex9_4287 a întrebat:

As vrea sa imi iau si eu o camera foto noua si am de ales intre :
Fujifilm FinePix S4200 si Nikon Coolpix L310, care intre ele ar fi mai buna pentru un incepator?

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Nu neaparat pentru incepator dar as alege Fujifilm FinePix S4000 care pe langa altele are un zoom superior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca esti incepator sau expert in deastea.Eu ti-as propune Fujifilm FinePix S4200 deoarece are anumite abilitati superioare celuilalt si in alta ordine de idei consider ca vei invata repede cum sa-l folosesti.
Sper ca te-am ajutat happy