| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop...pana in 2000 roni, pentru editare foto si video (adica sa mearga bine Sony vegas sau photoshop). As vrea sa contina 4096 mb de ram.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ok.Si cu ce sa te ajutam?

| maryusmono a răspuns:

Salut,

Pentru ce vrei tu, ai nevoie de ceva mai mult decat ram. Iti trebuie un procesor puternic si o placa video cat de cat buna. In concluzie eu ti-as recomanda modelul acesta: http://bit.ly/ZHUA8M

Are

-procesor bun (i3) care functioneaza la o frecventa buna de 2.3
-placa video de 1gb
-4gb ram

Răspuns utilizator avertizat
| Vali0n a răspuns:

Cauta Pe Emag sit de increde si bun are o multime de laptopuri la pret rezonabil si eu am cumparat o tableta foarte buna la pret de 7mil