| IoanaEvelina a întrebat:

As vrea sa'mi cumpar un telefon de la orange la abonament de max 100Euro.
Ce imi recomandati? Uitati'va pe www.orange.ro si spuneti'mi parerea voastra. Eu ma gandeam sa'mi iau motorola milestone, LG GW620 sau samsung galaxy s! parere! va rog frumos! dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Bodu90 a răspuns:

Ai grija, ca Motorola Milestone costa 99 de euro dar la un abonament de 12 euro+optiunea my smartphone (9, 37 euro), adica in total 21, 37 euro. Nu stiu daca iti convine pretul asta. Iar fara aceasta extraoptiune, Motorola costa 369 de euro. Fii atenta ca sunt tare smecheri daca nu esti atenta. Cam toate telefoanele smartphone de la ei au abonamente cu extraoptiune. mai bine iti achizitionezi LG gt 400, are camera de 5 Mp, 3g, wifi, si este si 39 de euro.