| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon cu touch(smarthphone) ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Eu spun ca ti s-ar potrivi un Samsung galaxy s s-au galaxy mini 2happy Ceva mai nou si mai dragut si rezistent, sunt sigura ca tu nu ai banii de Iphone 4 s...Asa ca un Samsung ti-ar sta bine, succeshappy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hot Tcha Tcha este foarte bun.

| MissVamp a răspuns:

Gama Samsung-eu am avut numai din alea si sunt foarte rezistente(le-a dat de 100 pe jos si nu au patit nimic)-bafta! happy

| GreenEyed a răspuns:

Cam cat esti dispus/a sa dai pe el?

| luniii a răspuns:

Depinde si de bugetul parintilor tai.Telefoane cu touch sunt multe (unele mai bune, altele mai slabe).Eu de exp am Iphone 4 S (la recomandarea unor colegi).Si mai conteaza si daca ai o firma de telefoane preferata.

| AN0NIN a răspuns:

Vreau ceva de la Orange, nu cine ce iphone, vreau sa mearga bine, sa mearga aplicati sa aiba android market, ceva de genu LG optimus net doar ca vreau de la alta firma de ex:Samsung