| StefanCsLove a întrebat:

As vrea sa sterg tot din calculator ca o reinstalare a winows-ului dar nu ma pricep daca puteti spune cum se face.

Răspuns Câştigător
| Spufff :x a răspuns:

Hm. Daca nu te pricepi nu te baga, sincerlove struck asa am facut eu odata[ma. m bagat prin foldere la windows, am sters ce nu trebuia :-s]. si mi.am distrus calculatorul.laughing). Cheama pe cineva care se pricepe si o sa iti mearga f bine love struck.pe parcurs vei invata si tu sa reinstalezi windows`ul love struck pup *:*

5 răspunsuri:
| Same.User a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=n0cop_am1WM
Daca te pricepi putin si la engleza e si mai usor.
Succes.

| Zoki a răspuns:

Poti sa muti totul pe discul d sau e cum e la tine, depinde

| CrIsStinutsa18 a răspuns:

Intrii in "my computer"... dai click dreapta pe partitia "C" si undeva acolo scrie "format". dai acolo si gata isi face singur treaba...

| Marin_Sandu_1980 a răspuns:

Vreau sa sterg tot