| SpeeD2001 a întrebat:

As vrea sa stiu cine poate sa imi hosteze si mie un sv de minecraft 20-30 sloturi pe gratis va rog frumos asi vrt sa am si eu propriul sv.VA ROG!

5 răspunsuri:
| bogdanluncasu a răspuns:

Minecraft e joc browser sau descarcabil in pc?

| SkylineMD a răspuns:

Nimeni pe gratis nu iti hosteaza dar incearca server.pro acolo e gratis!
daca te decizi sa iai host calumea si eftin intra aici:
https://dipcrafthost.com/ ai host aici de la 1 euro!

| zoltar1326 a răspuns:

Ma frate la host nimeni n-o sa ti-l faca gratis trebuie sa platesti 50 lei pentru 30 solturi

| WyndFTW a răspuns (pentru zoltar1326):

Te contrazic... poti face server si hosta cu propriu PC...doar ca de 30 sloturi s-ar putea sa fie lag ca naiba laughing. si PCul trebuie sa stea ON non-stop