| cataalecs96 a întrebat:

As vrea si eu sa ma ajutati cu ceva.Am un telefon sagem my220x si are parola pe el am incercat mai multe parole dar fara rezultat.Cum pot sa fac ca sa dispara parola telefonului? Dau fundita.

3 răspunsuri:
| cataalecs96 explică:

Nu l-am furat l-am primit de ziua mea dar fratele meu a umblat pe el si a pus parola si eu nu o stiu si nici el nu mai stie

| nelutu1 a răspuns:

Du-te cu el la un service si te rezolva ei daca ai uitat parola nu merge sa il deblochezi pe gici. Sper ca am fost de ajutor

| LupuLaScufita a răspuns:

Inapoiaza-l celui/celei de la care l-ai furat