| Stef29 a întrebat:

Astazi am primit de la tatal meu un telefon Samsung Galaxy S III blocat intro retea YOYGO am incercat diferite coduri pentru al roota dar nu a merg, am incercat sa ii sparg codul pin dar nici asta nu a mers plus ca mai are si ecranul blocat.Ma puteti ajuta cu aceste 3 probleme?

Răspuns Câştigător
| mOnAsX a răspuns:

Probabil telefonul e luat din strainatate si e blocat in alte retele... parerea mea, du-te la un service de telefoane sa ti-l decodeze, din pacate acasa nu ai cum sa il decodezi