| Deea_Andreea_1998_g427 a întrebat:

Astazi telefonului meu la inceput nu i-a mers difuzorul si se auzea in telefon, dupa aceea l-am stins si l-am aprins din nou si mi-a aparut setari si ceva cu niste teste si nu inteleg s-a intamplat si ce sa fac. Telefonul este e-boda storm v500.

Răspuns Câştigător
| Cretu_Catalin_1982 a răspuns:

Incerca sa-l redeschizi si reseteaza-l asa cum a fost facut el in fabrica... se gaseste in settings la telefon Restore from factory. ceva asemanator!

| Deea_Andreea_1998_g427 explică (pentru Cretu_Catalin_1982):

Nu s-a mai deschis. da iti multumesc pentru ajutor

2 răspunsuri:
| Cretu_Catalin_1982 a răspuns:

Ok, cu placere...