| Ionuț_Ionuț_1999 a întrebat:

Atentie... deci, voiam sa vad un film si cand sa il vizionez imi apare for that you need install Adobe flash player ceva de genul la fel si cand vreau sa ma joc in browser.(mentionez ca aveam flash player 15 si cica a aparut o versiune noua ieri 15.456 C*caturi d-astea si trebuie sa o reinnoiesc obligat ca nu pot vedea nici film nici nimic), dau pe instalare si cand sa instaleze in browser da pana la 97-99% si dupa se opreste si nu mai incarca nimic, si raman cu buza umflata ca nu pot descarca flash playeru asta de rahat.ce fac?

Răspuns Câştigător
| mierlatac a răspuns:

Chrome vine la pachet cu flash. Ce browser foloseai sau folosesti acum?

Mergi in Add Programs din Control Panel si dezinstaleaza de acolo flash player. Dupa care il instalezi din nou de aici: http://get.adobe.com/flashplayer/

3 răspunsuri:
| mierlatac a răspuns:

Daca pui Google Chrome ai deja flash instalat. Daca ai deja Chrome, e de ajuns sa-i faci un update si se rezolva si cu flash-ul.

| Ionuț_Ionuț_1999 explică (pentru mierlatac):

Pai..eu am sters Plug In-ul de il aveam instalat in speranta ca il voi reinstala si se pare ca o tine tot asa, probabil e vreo eroare de la net sau de la plug in-=ul pe care il vreua habar nu am...ce fac in situatia asta..intru pe chrome

| Ionuț_Ionuț_1999 explică (pentru mierlatac):

Opera si Firefox..am facut asta si cand da sa il instaleze se opreste la 97 % - 99% si ramane asa mult si bine

| mierlatac a răspuns (pentru Ionuț_Ionuț_1999):

Chrome vine la pachet cu flash. Ce browser foloseai sau folosesti acum?

Mergi in Add Programs din Control Panel si dezinstaleaza de acolo flash player. Dupa care il instalezi din nou de aici: http://get.adobe.com/flashplayer/